Grzegorz Durczak Obsługa informatyczna Polkowice Obsługa informatyczna Lubin Obsługa informatyczna Zielona Góra Obsługa informatyczna Góra

Pomoc zdalna

Ważny komunikat: W związku ze wzmożonym zainteresowaniem audytami bezpieczeństwa informatycznego w ramach zmian przepisów resortowych - mając na uwadze wysoki poziom świadczonych usług - informujemy, iż czas rozpoczęcia realizacji zadań może ulegać opóźnieniu do około 60 dni roboczych. Przepraszamy za niedogodności.

Nabory na wolne stanowiska

Stanowisko obsługi sekretariatu i kadr (1/1, 7:00 - 15:00)

Nabór na stanowisko zakończony

Wymagania:
- Znajomość obsługi oprogramowania Microsoft Office Word, Excel, PowerPoint
- Znajomość obsługi oprogramowania kadrowego Insert,
- Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym,
- Podstawowe umiejętności pozwalające na identyfikację zgłoszeń o charakterze
informatycznym (komputery, oprogramowanie),

- Prawo jazdy kategorii B.

Zakres zadań:
- Obsługa sekretariatu i dokumentacji kadrowej,
- Obsługa telefoniczna i mailowa klienta, delegowanie zleceń,
- Dbałość o wizerunek budynku.

Dodatkowe informacje:
- 3 miesięczny okres próbny, umowa o pracę,
- Praca w siedzibie firmy i w formie zdalnej,

 Praktyki zawodowe i staże

WISC realizuje praktyki oraz staże zawodowe dla uczniów szkół średnich oraz studentów. Zakres obejmuje działalność szeroko pojętej informatyki, w tym obejmuje obszary tytułów zawodowych: informatyk, teleinformatyk, programista oraz inne powiązane z branżą IT. W zależności od zapotrzebowania szkoły lub uczelni wyższej, poszczególne opcje przygotowania do zawodu trwają od 3 miesięcy do roku. W szczególnych przypadkach czas trwania ustalany jest indywidualnie.

WISC posiada odpowiednie przygotowanie pedagogiczne w pełnym wymiarze uprawnień nauczycielskich na wszystkich stopniach nauczania.

Istnieje możliwość odbywania płatnego stażu w ramach praktyk zawodowych, jednak dotyczy on jedynie osób, które ukończyły 18 rok życia.