Grzegorz Durczak Obsługa informatyczna Polkowice Obsługa informatyczna Lubin Obsługa informatyczna Zielona Góra Obsługa informatyczna Góra

Pomoc zdalna

Ważny komunikat: W związku ze wzmożonym zainteresowaniem audytami bezpieczeństwa informatycznego w ramach zmian przepisów resortowych - mając na uwadze wysoki poziom świadczonych usług - informujemy, iż czas rozpoczęcia realizacji zadań może ulegać opóźnieniu do około 60 dni roboczych. Przepraszamy za niedogodności.


W zakresie naszego działania jest także dostawa sprzętu komputerowego dla wszelkiego rodzaju instytucji i firm prywatnych. Korzystamy ze sprawdzonych rozwiązań i solidnych producentów. W razie potrzeby przeprowadzamy instalację niezbędnego oprogramowania systemowego i użytkowego, również w zależności od indywidualnych preferencji lub wymogów zamawiającego. Obsługa informatyczna w określonym zakresie umożliwia bezpłatną dostawę, instalację i konfigurację sprzętu wraz z przeniesieniem danych. Zajmujemy się także serwisem - naprawą sprzętu komputerowego, jego rozbudową oraz modernizacją. Ponadto świadczymy usługi związane z oprogramowaniem
i danymi.

Dostawa sprzętu

Serwery sieciowe (Windows, Linux)
Archiwizatory sieciowe (NAS, Linux)
Stacje robocze (Komputery stacjonarne, zestawy komputerowe, laptopy)
Urządzenia peryferyjne (drukarki, urządzenia wielofunkcyjne, itp.)
Infrastruktura sieciowa (routery, switche - przełączniki, itp.)
Sprzęt do monitoringu (kamery, rejestratory, switche, itp.)
Części komputerowe (komponenty bazowe, akcesoria)

Serwis sprzętu

- Naprawa i rozbudowa stacji roboczych (komputerów stacjonarnych, laptopów)
- Naprawa i rozbudowa serwerów sieciowych
- Instalacja oprogramowania systemowego (Windows, Linux)
- Instalacja oprogramowania biurowego - użytkowego
- Odzyskiwanie danych po awariach (komputery stacjonarne, laptopy, serwery)


Użyczenie sprzętu

Istnieje możliwość użyczania sprzętu komputerowego, służącego do utrzymywania ciągłości pracy lub jako sprzętu zastępczego w przypadku awarii. W niektórych przypadkach następuje uzasadniona potrzeba zakupu sprzętu, takiego jak archiwizator sieciowy lub serwer, co często wiąże się z wysokimi kosztami zakupu; Czasowym (od miesiąca czasu użytkowania) rozwiązaniem jest użyczenie sprzętu, który zostanie dostarczony, skonfigurowany i uruchomiony w siedzibie firmy lub instytucji. Ze względu na mnogość rozwiązań i warunków, koszty takiego rozwiązania muszą zostać skonsultowane; Zapraszamy do kontaktu drogą mailową lub telefoniczną.


Serwery wirtualne (pocztowe i FTP)

Serwery wirtualne są miejscem w sieci Internet, które umożliwia założenie i prowadzenie własnej strony internetowej i utrzymywania usług poczty elektronicznej. Oferujemy abonamentowe rozwiązania dopasowane do potrzeb firmy lub instytucji wraz z pełnym zapleczem technicznym, tj. nadzór nad ciągłością pracy, pomoc w sprawach technicznych związanych ze stroną internetową, zakładaniem kont mailowych oraz ich instalacja na stanowiskach komputerowych. Koszty tych usług są konsultowane indywidualnie drogą mailową lub telefoniczną.